Práca na doma podľa regiónov

Práca na doma je niekedy aj občas hlavnou formou privyrobenie do domácnosti. Domáce práce sú vhodné takmer pre kohokoľvek, či už sa jedná o ženy na materskej, študentov, dôchodcov alebo dlhodobo nezamestnaných. Medzi hlavné práce na doma patrí: ručné, manuálna, práca na PC, kompletizácia, balenie letákov a iné odborné činnosti akou sú prekladateľská činnosť, grafika, programovanie, upratovanie, výučba jazykov, stráženie detí a pod.

Brigády pre študentov
Ideálnym prostriedkom, ako si zarobiť pri štúdiu strednej alebo vysokej škole, sú pracovné letné aj celoročné brigády pre študentov. Ponuky je závislá podľa regiónu a ročnej doby.

Pôžičky bez doloženia príjmov
Rýchlym prístupom k peniazom sú bankové či nebankové pôžičky bez doloženia príjmov. Väčšina bánk ponúka túto možnosť pre svojich stálych klientov. Výška pôžičky je závislá na bonite klienta.

Rýchla pôžička
Potrebujete požičať peniaze do 24hodín? Na finančnom trhu sa ponúka pôžičky aj pre nezamestnaných, kde jednoduchú online žiadostí získate peniaze v hotovosti alebo prevodom na účet.

Pôžičky bez registra
Dostali ste sa do ťažkej finančnej situácie, ktorú ste už vyriešili, ale ste bohužiaľ boli registrujú do registra dlžníkov? Aj pri týchto problémoch možno získať nebankové pôžičky.